ЕСТЬ ВОПРОСЫ? СВЯЗАТЬСЯ

Новости

Вебінар: Програмні продукти ANSYSDiscovery (5 вересня 2019)

Вебінар: Програмні продукти ANSYS Discovery (5 вересня 2019)

Компанія "Софт Інжиніринг Груп" запрошує вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про лінійку програм ANSYS Discovery, що дозволяють вирішувати різноманітні проблеми при розробці продуктів, швидко досліджувати нові концепції та визначати важливі параметри конструкції вже на ранньому етапі проектування.

 

В роботі інженера-конструктора часто виникають питання, задля вирішення яких треба робити ті чи інші розрахунки.

Для чогось відносно простого можна застосувати аналітичні формули, а ось більш складні задачі потребують комп’ютерного моделювання. Звертатися до розрахункового відділу або замовляти такі послуги може бути дуже довго та дорого. Самостійне опановування складних програм для розрахунків також може бути занадто важким та довгим, коли воно не є основним напрямком Вашої роботи. Але технології не стоять на місці: сьогодні компанія ANSYS, що є світовим лідером в галузі програм для розрахунку інженерних задач, пропонує нові продукти лінійки ANSYS Discovery!

Продукти ANSYS Discovery було створено спеціально під потреби інженерів конструкторів – вони мають спрощений інтерфейс та на порядок дешевші за традиційні «важкі» розрахункові пакети. Продукти Discovery дозволяють проводити геометричне моделювання та майже миттєво отримувати результати розрахунків, не витрачаючи час на побудову розрахункової сітки. Опанувавши Discovery, Ви зможете проводити розрахунки міцності, теплопередачі, потоків рідини та газу, явищ електромагнетизму, а також розрахунки комбінацій фізичних явищ в єдиній моделі. ANSYS Discovery – це дійсно унікальна пропозиція на ринку розрахункових програм! Ще ніколи найсучасніші технології комп’ютерного моделювання не були настільки швидкими та доступними в застосуванні!

Вебінар: Програмні продукти ANSYS Discovery (5 вересня 2019)

Понравился материал? Подпишитесь, чтобы быть в курсе событий

Facebook

Linkedin

Софт Инжиниринг Групп
© 2019 ANSYS | Софт Инжиниринг Групп. All rights reserved
Тел. +38 044 494 4460 | карта сайта

ansys certified channel partner

Search